Nasze Pokoje

Adres: ul. Orzeszkowej 4    Tel: +48 607 105 405;   +48 91 38 13 426

O Nas

 

Rekomendacja serwisu "Polska Niezwykła"

Aurelia i Mirosław Zrodowscy prowadzą dom gościnny. Wędrowcy i wczasowicze mają okazję sami się o tym przekonać gdyż, Dom Gościnny "Morskie Opowieści" stoi dla nich otworem. Wygodne pokoje w domu z pięknym ogrodem, zaledwie 200 m od plaży to wymarzona baza dla każdego, kto chce spędzić miłe chwile nad morzem.

Każdy, kto po kilkudniowym choćby pobycie opuszcza "Morskie Opowieści", ma prawo poczuć się wilkiem morskim. Sprawić to mogą rejsy pełnomorskim jachtem po Zalewie Szczecińskim i Bałtyku oraz obcowanie z kolekcją pana Mirosława.

Gospodarz od lat gromadzi elementy wyposażenia statków. W przeznaczonej dla gości jadalnio-kawiarence można się poczuć niczym w muzealnej sali. Na ścianach wiszą obrazy i grafiki o tematyce marynistycznej.

Pełno tu okrętowych dzwonów, instrumentów nawigacyjnych, kompasów i telegrafów maszynowych. Jest dawny ubiór nurka, log do pomiaru prędkości statków, bulaj, stare lampy, koła sterowe i mapy nawigacyjne.

Czytaj Więcej

 

Rekomendacja


 

Opinie zamieszczone przez naszych Gości w portalu

Na początku października obchodziłem 50-te urodziny i chciałem je spędzić razem z moją rodziną i przyjaciółmi w jakimś miłym miejscu niedaleko Szczecina. W internecie znaleźliśmy z żoną ofertę "Morskich opowieści" i zaryzykowaliśmy. Naprawdę opłacało się! Spędziliśmy tam wspaniały weekend. Miły, kameralny, marynistyczny klimat kawiarenki,wygodne pokoje, dobre jedzenie i przede wszystkim niebywała gościnność, otwartość i życzliwość gospodarzy sprawiła, że razem z naszymi gośćmi bawiliśmy się tam wspaniale, a miejsce to na długo pozostanie w naszych wspomnieniach. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy gospodarzom i mamy nadzieję, że do "Morskich opowieści" jeszcze wrócimy. Grażyna i Henryk

Grażyna i Henryk

Spędziliśmy cudowne dwa tygodnie w pensjonacie "Morskie Opowieści"Chociaż byliśmy tam pierwszy raz czuliśmy się jak u najlepszych przyjaciół.Wspaniała atmosfera ,przepiękny ogród,bardzo smaczne i obfite posiłki podawane w jedynej w swoim rodzaju kawiarence pełnej ciekawych eksponatów morskich.Atrakcją ośrodka są rejsy rodzinnym jachtem właścicieli - wspaniała przygoda.Wszystkich walorów "Morskich Opowieści" nie da się opisać , trzeba tam po prostu jechać i przeżyć to samemu. DZIĘKUJEMY !!!! pani Aurelio i panie Mirku. Pozdrowienia z Konina!!!

Goście z konina

Chciałam serdecznie podziękować gospodarzom pensjonatu "Morskie Opowieści", p. Aurelii i p. Mirosławowi za stworzenie wspaniałych warunków do wypoczynku i rekreacji oraz otaczanie gości prawdziwą rodzinną atmosferą. Pomimo, że od urlopu spędzonego w Dziwnowie minęło już kilka tygodni wspominamy te dni bardzo ciepło; dzieciaki piaskownicę i ogród otwarty na zabawy i dziecięce szaleństwa, a my z mężem przepyszne posiłki serwowane na miejscu przez szefa kuchni jednej z renomowanych restauracji rybnych w Szczecinie oraz wieczory spędzone przy lampce w otoczeniu eksponatów morskich przywiezionych przez gospodarzy z wielu zakątków świata. Na pewno tam wrócimy!

Goście


Czytaj Więcej